Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Mysłakowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Mysłakowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, jednak element ten zużywa się, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów w laboratorium pod Mysłakowicami. Holden (HSV) to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, mimo to biedzą się z kwestią z katalizatorami. Wiele pojazdów osobowych w Mysłakowicach to pojazdy z silnikiem Di-D mające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Zachowanie osiągów produkcji spalin, poprawnych według normy EURO 5, wymaga działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry FAP wykonują pracę w wyjątkowo brudnym środowisku, a mianowicie w wydechu, przez co po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Nierzadko powodem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, z logo Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, dla przykładu: niewłaściwa praca sterownika silnika. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Holden (HSV) mogą się pochwalić nadzwyczajnymi metodami w temacie redukcji zawartości emitowanych gazów spalinowych. FAP-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Mysłakowicach. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP polecamy w Mysłakowicach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych lub regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Holden (HSV), można znaleźć na stronie, lub w warsztacie samochodowym w Mysłakowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Mysłakowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Mysłakowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Mysłakowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Mysłakowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Mysłakowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mysłakowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Mysłakowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Mysłakowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Mysłakowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Mysłakowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mysłakowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Mysłakowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mysłakowice Szkolna MLK01N 50.829979/15.787720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer