Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nakło nad Notecią

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nakle nad Notecią

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów FAP w pracowni pod Nakłem nad Notecią. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Nakle nad Notecią celującego w autach Holden (HSV) może być skomplikowane, a także jest żmudne. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy usługi z Nakła nad Notecią. Klasyczną słabością, z którą męczą się diesle firmy Holden (HSV), przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF FAP. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże biedzą się z problemami z filtrami DPF. Wiele samochodów w Nakle nad Notecią to samochody z silnikiem na ropę mające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez regenerowania. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin, domaga się działającego sprawnie FAP-a. Usługi takie jak naprawa katalizatorów jak też regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym, jak też w laboratorium warsztatu w Nakle nad Notecią. Ze względu fakt, że Holden (HSV), równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Nakle nad Notecią zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nakle nad Notecią

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nakle nad Notecią 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nakle nad Notecią

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nakle nad Notecią z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Nakle nad Notecią wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nakło nad Notecią Osiedle Krasickiego Gimnazjalna NAK01A 53.138271/17.598980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer