Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nasielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nasielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nasielsku pojawiła się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki obecności laboratorium warsztatu z Nasielska. Katalizatory samochodowe stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat z Nasielska. Osobówki marki Holden (HSV) mogą się poszczycić nadzwyczajnymi sposobami w temacie obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Zwykłą usterką, z jaką biedzą się auta znanego koncernu Holden (HSV), w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Zachowanie wartości produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych normą EURO, wymaga przygotowanego filtra DPF. Holden (HSV) to auta, które są uznane na terenie całego świata, jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Stajni Holden (HSV) nie powiodłoby się zdobycie potrzebnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, przez co dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Usługi takie jak naprawa katalizatorów oraz płukanie DPF dla pojazdów marki Holden (HSV), znaleźć można na naszej stronie internetowej, oraz u mechanika w Nasielsku. Ulepszenie skuteczności właściwości filtrów DPF w Nasielsku dla pojazdów Holden (HSV) jest ogólnodostępne, bo technologia regeneracji wodnej dotarła do Nasielska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nasielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nasielsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nasielsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nasielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nasielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nasielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nasielsku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Nasielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Nasielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nasielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nasielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Nasielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nasielsk Przepitki Warszawska NAS01G 52.589119/20.814501 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer