Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Niechorze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Niechorzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Niechorzu wystąpiła sposobność naprawy katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu z Niechorza. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Niechorzu. Auta osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV) cieszą się wyjątkowymi możliwościami w sprawie ograniczenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Niechorzu odszukać można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów Holden (HSV). Niechorze jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużym procentem smogu w powietrzu, czemu słynny koncern Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Firmie Holden (HSV) mogłoby nie powieść się zachowanie oczekiwanych maksymalnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów FAP. Niemało aut w Niechorzu to samochody z silnikiem CRD wyposażone w katalizator SCR, który potrzebuje naprawy. Wykaz cen mycia filtrów DPF/FAP od Holden (HSV) dla Niechorza umieszczono poniżej, da się zweryfikować w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie naprawy filtrów cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również regeneracja katalizatorów dla samochodów marki Holden (HSV), znaleźć można na naszej stronie internetowej, jak również u mechanika w Niechorzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Niechorzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Niechorzu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Niechorzu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Niechorzu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Niechorzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Niechorzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Niechorzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Niechorzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Niechorzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Niechorzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Niechorzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Niechorzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niechorze Pomorska NIC01N 54.094830/15.075160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer