Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nowe Warpno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nowym Warpnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, lecz komponent ten psuje się, co może rozwiązać regeneracja katalizatorów u mechanika pod Nowym Warpnem. Słynnej firmie Holden (HSV) nie powiodło się utrzymanie wymaganych wartości emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Holden (HSV) chlubią się pierwszorzędnymi aparaturami w zagadnieniu ograniczania zawartości emitowanych spalin. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Nowym Warpnie specjalizującego się w autach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się renomą w całym kraju, mimo to borykają się z kwestią z katalizatorami. Sporo pojazdów w Nowym Warpnie to auta z silnikiem diesla posiadające filtr i katalizator, który nie może obejść się bez regenerowania. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Nowym Warpnie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją FAP do aut osobowych Holden (HSV). Katalizatory trudnią się pracą w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Nowym Warpnie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa katalizatorów oraz płukanie katalizatorów dla samochodów marki Holden (HSV), zlokalizować można po prawej stronie, oraz w laboratorium w Nowym Warpnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nowym Warpnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nowym Warpnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nowym Warpnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nowym Warpnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nowym Warpnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nowym Warpnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nowym Warpnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nowym Warpnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Nowym Warpnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nowym Warpnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer