Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nowy Korczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nowym Korczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, lecz moduł ten zużywa się, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF u mechanika pod Nowym Korczynem. FAP-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy zatem współpracę z Nowym Korczynem. Katalizatory SCR wykonują pracę w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , a dokładnie w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku właściwości urządzenia. Korporacji Holden (HSV) nie powiodło się zachowanie niezbędnych pułapów produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Dobranie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Nowym Korczynie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. By uchronić się przed dużą ilością kłopotów przy prowadzeniu pojazdu Holden (HSV), potrzeba okresowo przedmuchać filtr FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Nowego Korczyna . Typową wadą, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV), przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator. Prócz rozrywek dla turystów pod Nowym Korczynem odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów Holden (HSV). Przywrócenie wydajności właściwości filtrów DPF w Nowym Korczynie dla pojazdów Holden (HSV) jest możliwe, gdyż nowa metoda regeneracji trafiła do Nowego Korczyna . Tabela z cenami odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Holden (HSV) dla Nowego Korczyna umieściliśmy niżej, trzeba odszukać na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nowym Korczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nowym Korczynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nowym Korczynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nowym Korczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nowym Korczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nowym Korczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nowym Korczynie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Nowym Korczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nowym Korczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nowym Korczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer