Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Odolanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Odolanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednak komponent ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie FAP w warsztacie samochodowym pod Odolanowem. By uchronić się przed dużą ilością komplikacji podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), trzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Odolanowa. Duża część pojazdów w Odolanowem to samochody z silnikiem CiTD posiadające filtr i katalizator, który wymaga regeneracji. Katalizatory samochodowe pracują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Odzyskanie pułapów emisji zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO 6, domaga się sprawnie pracującego FAP-a. Pojazdy znanego koncernu Holden (HSV) odznaczają się doskonałymi mechanizmami pracy w zakresie zmniejszenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Odolanowem. Odolanów jest jednym z centrów, jakie napotykają problem związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu marka Holden (HSV) usiłuje, zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych DPF dedykowanych do Holden (HSV) dla Odolanowa umieściliśmy w dolnej części strony, należy przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla aut producenta Holden (HSV), wyszukać można w panelu po prawej, jak też w laboratorium warsztatu w Odolanowem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Odolanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Odolanowem 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Odolanowem 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Odolanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Odolanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Odolanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Odolanowem 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Odolanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Odolanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Odolanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Odolanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Odolanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Odolanów Opłotki Bartosza POP-ODL1 51.574268/17.670950 Wyszukaj
Odolanów Opłotki Krotoszyńska ODL01N 51.576729/17.672131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer