Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Okonek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Okonku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w samochodach Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, choć moduł ten zużywa się, co rozwiązać może mycie filtrów DPF w pracowni pod Okonkiem. Filtry DPF FAP działają w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Klasyczną wadą, z jaką męczą się pojazdy korporacji Holden (HSV), zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych. Odszukanie fachowego mechanika w Okonku specjalizującego się w samochodach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. Holden (HSV) to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Okonku zlokalizować można warsztaty, trudniące się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV). Znanej firmie Holden (HSV) nie byłoby możliwe wytwarzanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Żeby ustrzec się od utrudnień w użytkowaniu auta Holden (HSV), przydaje się okazjonalnie przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Okonka. Dlatego że Holden (HSV), podobnie jak inne marki koniecznie wymaga do właściwej pracy kompletnych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Okonku wziąć pod lupę katalizator. Zregenerowanie niezawodności właściwości filtrów DPF/FAP w Okonku dla pojazdów marki Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Okonka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Okonku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Okonku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Okonku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Okonku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Okonku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Okonku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Okonku 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Okonku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Okonku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Okonku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Okonku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Okonku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Okonek Niepodległości OKO01N 53.534859/16.850719 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer