Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Opatowiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Opatowcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Opatowiec chlubi się obecnością laboratorium warsztatu zajmującego się regenerowaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Holden (HSV). Niemało samochodów osobowych w Opatowcu to samochody z turbodoładowaniem posiadające wbudowany FAP, który wymaga odnawiania elementów. Uzyskanie maksymalnych wartości emisji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Bardzo często źródłem zdławionego katalizatora SCR, marki Holden (HSV), zdarza się inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem współpracę z Opatowcem. Osobówki spod znaku Holden (HSV) znamionują się bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze zredukowania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Opatowiec jest jednym z ośrodków, które mają problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Opatowca, czemu firma Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Dobór odpowiedniego warsztatu mechaniki w Opatowcu wyspecjalizowanego w samochodach Holden (HSV) może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Z racji tego, że Holden (HSV), tak jak inni producenci koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Opatowcu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR. Dobierz swojego mechanika, który pomoże z Holden (HSV) w Opatowcu, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Opatowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Opatowcu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Opatowcu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Opatowcu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Opatowcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Opatowcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Opatowcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Opatowcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Opatowcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Opatowcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer