Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Opoczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Opocznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Opocznie wystąpiła szansa czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Opoczna. Nieraz podłożem uszkodzenia FAP-a, firmy Holden (HSV), zdarza się inne niedociągnięcie, na przykład: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Opoczno należy do ośrodków, które dotyka problem związany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Samochody z symbolem Holden (HSV) mogą się pochwalić doskonałymi technologiami w sferze ograniczania emisji spalin. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z trudnościami z filtrami DPF. Duża część pojazdów osobowych w Opocznie to auta z silnikiem D-4D mające wbudowany katalizator SCR, który musi się oddawać do czyszczenia. By zabezpieczyć się od kłopotów przy prowadzeniu samochodu Holden (HSV), potrzeba od czasu do czasu przeczyścić katalizator, jest to udostępnione w pracowni pod Opoczna. Filtry DPF FAP wykonują pracę w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje utrata osiągów części. Z racji tego, że Holden (HSV), równorzędnie jak inni producenci wymaga do sprawnej pracy nieuszkodzonych katalizatorów dlatego też polecamy w Opocznie zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Lista cen mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Holden (HSV) dla Opoczna umieszczono pod zdjęciem, trzeba sprawdzić na tej liście, koszt za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Opocznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Opocznie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Opocznie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Opocznie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Opocznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Opocznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Opocznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Opocznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Opocznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Opocznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opocznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Opocznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opoczno Stare Miasto Bolesława Limanowskiego POP-OPC3 51.373489/20.283970 Wyszukaj
Opoczno Śmiglówka Piotrkowska OPC01A 51.375900/20.272881 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer