Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Orzechowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Orzechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Orzechowie wystąpiła możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Holden (HSV) z przyczyny bytności pracowni warsztatu z Orzechowa. Typową usterką, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Holden (HSV), zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF FAP. Osobówki firmy Holden (HSV) szczycą się wzorcowymi narzędziami w sferze zmniejszenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Korporacji Holden (HSV) nie powiodło się osiągnięcie żądanych przez normy wyników zawartości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, które są uznane w całej Europie i nie tylko, jednakże walczą ze strapieniem z katalizatorami. Nagminnie przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych, firmy Holden (HSV), staje się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Odszukanie fachowego zakładu w Orzechowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może być trudne, a także jest żmudne. Orzechowo jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Tabela z cennikiem naprawy katalizatorów samochodowych pochodzących z Holden (HSV) dla Orzechowa można znaleźć w poniższej sekcji, można sprawdzić na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Orzechowie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Orzechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Orzechowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Orzechowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Orzechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Orzechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Orzechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Orzechowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Orzechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Orzechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Orzechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Orzechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Orzechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orzechowo Miłosławska OCH01N 52.128262/17.480330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer