Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Osie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Osiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osie odznacza się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych marki Holden (HSV). Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV) mogą się pochwalić świetnymi technologiami w zagadnieniu zredukowania poziomu emisji cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla turystów w Osiu odnaleźć można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów do samochodów Holden (HSV). Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat w Osiu. Odzyskanie wyników zawartości produkowanych spalin, zgodnych z EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w wyjątkowo trudnym środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje utrata parametrów podzespołu. By uniknąć problemów w użytkowaniu samochodu Holden (HSV), należy okresowo wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Osia. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są znane na terenie całego kraju, niemniej jednak borykają się z trudnościami z filtrami DPF. Odzyskanie efektywności elementów filtrów cząstek stałych w Osiu dla samochodów producenta Holden (HSV) jest łatwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Osia. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Osiu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Osiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Osiu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Osiu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Osiu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Osiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Osiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Osiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Osiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Osiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Osiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Osiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osie Dworcowa OSI01N 53.594688/18.347570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer