Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Osięciny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Osięcinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osięciny słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów FAP do pojazdów ze stajni Holden (HSV). Zdobycie wyników poziomu emisji spalin, dopuszczalnych według normy EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Najczęściej źródłem zdławionego filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Holden (HSV), bywa inna wada, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. DPF-y trudnią się pracą w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje spadek właściwości podzespołu. Dobór wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Osięcinach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Zwykłą niedoskonałością, z jaką biedzą się diesle ze stajni Holden (HSV), w szczególności, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. By uniknąć komplikacji podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), trzeba okazjonalnie przepalać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie pod Osięcin. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Odtworzenie niezawodności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Osięcinach dla samochodów Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Osięcin. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Osięcinach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Osięcinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Osięcinach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Osięcinach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Osięcinach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Osięcinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Osięcinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Osięcinach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Osięcinach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Osięcinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Osięcinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osięcinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Osięcinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osięciny Wojska Polskiego OSC01N 52.630161/18.723770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer