Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Osieczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Osiecznej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, choć część ta psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie katalizatorów u mechanika pod Osieczną. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Auta z logo Holden (HSV) cechują się nadzwyczajnymi sposobami w zakresie ograniczenia zawartości produkowanych spalin. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w wyjątkowo ciężkich warunkach, czyli w wydechu, przez co dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Zachowanie limitów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin, wymaga niezawodnego FAP-a. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie udałoby się zachowanie koniecznych do spełnienia osiągów produkcji cząstek stałych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Aby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Holden (HSV), należy od czasu do czasu czyścić FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Osiecznej. Osieczna jest jednym z ośrodków, które spotyka problem związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Osiecznej, czemu znany producent Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym, jak również u mechanika w Osiecznej. Przywrócenie efektywności właściwości katalizatorów samochodowych w Osiecznej dla samochodów Holden (HSV) jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja wodna przybyła do Osiecznej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Osiecznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Osiecznej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Osiecznej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Osiecznej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Osiecznej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Osiecznej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Osiecznej 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Osiecznej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Osiecznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Osiecznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osiecznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Osiecznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osieczna Raduchowo Rynek OSN01N 51.903271/16.676880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer