Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Otyń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Otyniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Otyniu istnieje szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki obecności warsztatu z Otynia. Zachowanie pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego katalizatora SCR. Żeby ustrzec się od komplikacji z użytkowaniem diesla Holden (HSV), wypada czasem przedmuchać filtr FAP, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Otynia. Filtry DPF wykonują pracę w bardzo trudnych warunkach, to jest w rurze wydechowej, przez co po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodłoby się wytworzenie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Nagminnie powodem przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanej marki Holden (HSV), trafia się inny problem, za przykład może posłużyć: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Znalezienie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Otyniu specjalizującego się w autach Holden (HSV) może być trudne, i jest czasochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV) odznaczają się nadzwyczajnymi narzędziami w kwestii obniżenia produkcji zanieczyszczeń. Lista cen mycia filtrów FAP wymontowanych z Holden (HSV) dla Otynia ulokowano w części strony poniżej, istnieje możliwość by zweryfikować w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania DPF. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR oraz regeneracja DPF dla aut producenta Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie w Otyniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Otyniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Otyniu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Otyniu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Otyniu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Otyniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Otyniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Otyniu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Otyniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Otyniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Otyniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Otyniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Otyniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Otyń Bolesława Chrobrego OTY01A 51.844799/15.710760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer