Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pacanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pacanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów DPF w pracowni pod Pacanowem. Nierzadko wadą, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV), szczególnie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr FAP. Ażeby unikać utrudnień z użytkowaniem auta Holden (HSV), należy od czasu do czasu przeczyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Pacanowa. Holden (HSV) to samochody, które są znane na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Pacanów jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Pacanowa, czemu znana firma Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Holden (HSV) chlubią się nadzwyczajnymi metodami w sprawie redukcji poziomu emisji zanieczyszczeń. Znalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Pacanowie wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, przez co FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Pacanowa. Wykaz cen oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Holden (HSV) dla Pacanowa wstawiliśmy w poniższej sekcji, należy przeglądnąć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie czyszczenia DPF. Z racji tego, że Holden (HSV), równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnego działania niezepsutych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Pacanowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pacanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pacanowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pacanowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pacanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pacanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pacanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pacanowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Pacanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Pacanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pacanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer