Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Parcele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Parcelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Parcele znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów firmy Holden (HSV). Aby ustrzec się od komplikacji z pracą pojazdu Holden (HSV), przydaje się okresowo przepłukać filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Parcel. Zwykłą wadą, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV), zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany FAP. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Parcel. Generowanie górnych pułapów ilości produkowanych spalin, zgodnych z emisji spalin, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie powiodłoby się utrzymanie spodziewanych górnych osiągów poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Parcele należy do miast, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, za pomocą filtrów DPF. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV) mogą się poszczycić pierwszorzędnymi możliwościami w kwestii obniżania poziomu emisji cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP czy regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Holden (HSV), można odszukać w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie samochodowym w Parcelach. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inne auta domaga się do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Parcelach zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Parcelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Parcelach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Parcelach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Parcelach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Parcelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Parcelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Parcelach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Parcelach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Parcelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Parcelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer