Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Parczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Parczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Parczewie znajduje się opcja odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Holden (HSV) z powodu bytności warsztatu z Parczewa. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z kwestią z katalizatorami. Odszukanie specjalistycznego zakładu w Parczewie celującego w autach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, a także jest mozolne. Sporo pojazdów w Parczewie to pojazdy z silnikiem CDTi mające zainstalowany filtr DPF, który wymaga odnawiania elementów. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem współpracę z Parczewem. Parczew jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Parczewa, czemu znana firma Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV) mogą się poszczycić znakomitymi mechanizmami pracy w zakresie redukcji zawartości produkowanych gazów wydechowych. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych. Odzyskanie wydolności elementów filtrów DPF/FAP w Parczewie dla marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Parczewa. Usługi takie jak naprawa DPF FAP a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, a także w laboratorium warsztatu w Parczewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Parczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Parczewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Parczewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Parczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Parczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Parczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Parczewie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Parczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Parczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Parczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Parczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Parczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Parczew Szlachta 1 Maja POP-PAC5 51.646591/22.916590 Wyszukaj
Parczew Szlachta Aleja Zwycięstwa PAC01A 51.641190/22.911671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer