Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pasłęk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pasłęku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pasłęku istnieje szansa odnawiania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Holden (HSV) z powodu działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Pasłęka. Osiągnięcie wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Główną słabością, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle z logo Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony katalizator SCR. Marce Holden (HSV) nie udałoby się zdobycie potrzebnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych. By unikać komplikacji przy prowadzeniu diesla Holden (HSV), przydaje się co pewien czas przeczyścić FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Pasłęka. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, ale walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Diesle z symbolem Holden (HSV) chlubią się świetnymi technologiami w dziedzinie zredukowania poziomu emisji gazów spalinowych. Oprócz niespodzianek dla turystów w Pasłęku odnaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem FAP do samochodów Holden (HSV). Odzyskanie sprawności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pasłęku dla aut producenta Holden (HSV) jest łatwe, ponieważ nowa technologia regeneracji trafiła do Pasłęka. Gdyż Holden (HSV), równorzędnie jak inni producenci domaga się do sprawnej pracy nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Pasłęku zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pasłęku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pasłęku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pasłęku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pasłęku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pasłęku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pasłęku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pasłęku 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Pasłęku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pasłęku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pasłęku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pasłęku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pasłęku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pasłęk Popowe Włóki Ogrodowa PAS01A 54.058731/19.669130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer