Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pieszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pieszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pieszyce chlubi się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się naprawą katalizatorów samochodowych do pojazdów znanej marki Holden (HSV). Typową słabością, która dotyka auta osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV), przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr FAP. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Pieszycach specjalizującego się w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. By uchronić się przed dużą ilością przykrości z pracą samochodu Holden (HSV), wypada okresami czyścić filtr FAP, usługa jest świadczona w laboratorium pod Pieszyc. Pieszyce należy do centrów, jakie napotykają problem związany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Pieszyc, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Marce Holden (HSV) niemożliwe byłoby zdobycie wymaganych wartości produkcji spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Katalizatory wykonują pracę w wyjątkowo brudnym środowisku, a więc w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów urządzenia. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów a także płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Holden (HSV), wyszukać można w panelu po prawej, a także u mechanika w Pieszycach. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Pieszycach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pieszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pieszycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pieszycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pieszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pieszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pieszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pieszycach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Pieszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Pieszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pieszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pieszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pieszyce 1 Maja PEI01G 50.707588/16.577200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer