Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pilchowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pilchowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pilchowicach jest sposobność odnawiania elementów filtrów FAP do aut Holden (HSV) z powodu obecności warsztatu samochodowego z Pilchowic. Znanej firmie Holden (HSV) nie powiodło się uzyskanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Zazwyczaj przyczyną zatkanego katalizatora samochodowego, znanej marki Holden (HSV), zdarza się inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Filtry FAP pracują w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje utrata wyników części. Holden (HSV) to pojazdy, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z bolączkami z katalizatorami. By uniknąć komplikacji z eksploatacją diesla Holden (HSV), należy od czasu do czasu przeczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Pilchowic. Pilchowice jest jednym z ośrodków, jakie mają problem związany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz rozrywek dla turystów pod Pilchowicami znaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów a także regeneracja DPF dla pojazdów marki Holden (HSV), znaleźć można w panelu po prawej, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Pilchowicach. Wybierz mechanika, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Pilchowicach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pilchowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pilchowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pilchowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pilchowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pilchowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pilchowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pilchowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Pilchowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pilchowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pilchowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pilchowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pilchowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pilchowice Spółdzielcza PCH01N 50.214989/18.559120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer