Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pionki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pionkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pionkach znajduje się możliwość regeneracji filtrów DPF/FAP do aut Holden (HSV) z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Pionków. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie udałoby się uzyskanie spodziewanych limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych. Generowanie maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 4, potrzebuje funkcjonującego DPF-a. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy warsztat z Pionków. Mnóstwo samochodów w Pionkach to auta użytkowe mające wbudowany katalizator, który potrzebuje czyszczenia. Pionki należy do centrów, jakie mają problem związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pionków, czemu koncern Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Holden (HSV) to samochody, jakie są słynne na całym świecie, ale zmagają się z problemami z filtrami FAP. Zazwyczaj powodem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Holden (HSV), staje się inny problem, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Ulepszenie wydajności właściwości filtrów DPF w Pionkach dla samochodów marki Holden (HSV) jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Pionków. Dobierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Pionkach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pionkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pionkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pionkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pionkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pionkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pionkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pionkach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Pionkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pionkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pionkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pionkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pionkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pionki Chemiczna Zwoleńska PIO01G 51.478291/21.462669 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer