Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Płoty

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Płotach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, choć moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Płotami. Dobranie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Płotach wyprofilowanego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Płoty jest jednym z centrów, jakie dotyka problem mający związek, z dużym procentem cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Płotami zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Żeby ustrzec się od trudności podczas prowadzenia pojazdu Holden (HSV), przydaje się czasem przedmuchać DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Płotów. Duża część pojazdów w Płotach to samochody z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany filtr DPF, który wymaga oczyszczania. Holden (HSV) to auta, które cieszą się renomą na terenie całego świata, ale biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Częstą wadą, z którą zmagają się osobówki ze stajni Holden (HSV), zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany FAP. Odnowienie efektywności składowych filtrów cząstek stałych w Płotach dla samochodów marki Holden (HSV) jest łatwe, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Płotów. Ze względu fakt, że Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów FAP warto nadmienić, by w Płotach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Płotach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Płotach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Płotach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Płotach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Płotach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Płotach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Płotach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Płotach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Płotach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Płotach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Płotach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Płotach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Płoty Grunwaldzka PLT01A 53.805550/15.265400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer