Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Poddębice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Poddębicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, choć komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Poddębicami. Marce Holden (HSV) nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Żeby uchronić się od komplikacji w użytkowaniu auta Holden (HSV), wypada okazjonalnie przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Poddębic. Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) mogą się poszczycić znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu obniżania zawartości emitowanych cząstek stałych. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Poddębicach przodującego w autach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. Zachowanie pułapów produkcji gazów spalinowych, zgodnych z EURO, wymaga niezawodnego FAP-a. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z problemami z katalizatorami. Często niedoskonałością, z którą borykają się osobówki z symbolem Holden (HSV), szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Cennik usług płukania katalizatorów z Holden (HSV) dla Poddębic zamieszczono pod zdjęciem, powinno być można porównać na tamtej liście, koszt za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych. Zlokalizuj swojego mechanika, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Poddębicach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Poddębicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Poddębicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Poddębicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Poddębicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Poddębicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Poddębicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Poddębicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Poddębicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Poddębicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Poddębicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Poddębicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Poddębicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer