Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Podkowa Leśna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Podkowie Leśnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztacie pod Podkową Leśną. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie udałoby się generowanie niezbędnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Cały szereg samochodów osobowych w Podkowie Leśnej to samochody z silnikiem dCi posiadające zamontowany FAP, który potrzebuje czyszczenia. Podkowa Leśna jest jednym z centrów, które dotyka problem związany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Podkowy Leśnej, czemu koncern Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki w Podkowie Leśnej wyprofilowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Nieraz źródłem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, firmy Holden (HSV), trafia się inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzenie sterownika silnika. Aby ustrzec się od przykrości podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), przydaje się okresami przepłukać katalizator samochodowy, jest to możliwe u mechanika pod Podkowy Leśnej. Filtry FAP stworzone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy usługi z Podkowy Leśnej. Wybierz swój zakład, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Podkowie Leśnej, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF FAP jak również regeneracja katalizatorów dla aut producenta Holden (HSV), można znaleźć w panelu po prawej, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Podkowie Leśnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Podkowie Leśnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Podkowie Leśnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Podkowie Leśnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Podkowie Leśnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Podkowie Leśnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podkowa Leśna Akacjowa PDL01A 52.122002/20.725300 Wyszukaj
Podkowa Leśna Gołębia PDL01N 52.129349/20.708731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer