Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pokój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pokoju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pokoju istnieje opcja odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny pracy mechanika z Pokoju. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Osobówki z logo Holden (HSV) charakteryzują się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w kwestii redukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodłoby się utrzymanie niezbędnych do zrealizowania wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Pokój jest jednym z centrów, które dotyka kłopot w związku, z zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Pokoju celującego w pojazdach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Na ogół podłożem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, korporacji Holden (HSV), zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. DPF-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Pokojem. Ponieważ Holden (HSV), niczym inne pojazdy potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Pokoju wziąć pod skrzydła DPF. Odtworzenie wydajności elementów katalizatorów samochodowych w Pokoju dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest bezproblemowe, bowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Pokoju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pokoju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pokoju 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pokoju 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pokoju 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pokoju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pokoju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pokoju 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pokoju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Pokoju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pokoju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pokoju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pokoju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pokój 1 Maja POP-POJ1 50.903889/17.838680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer