Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Porąbka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Porąbce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Porąbka cieszy się sławą z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych znanej firmy Holden (HSV). Typową niedoskonałością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Holden (HSV), zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Nagminnie źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod skrzydeł Holden (HSV), zdarza się inny defekt, możliwą przyczyną jest: nieszczelny układ wtryskowy. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników produkcji spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. DPF-y trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanym środowisku, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego następuje utrata osiągów części. By uchronić się od kłopotów podczas prowadzenia auta Holden (HSV), trzeba czasem czyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Porąbki. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy pracownię w Porąbce. Wyszukanie kompetentnego warsztatu w Porąbce przodującego w samochodach Holden (HSV) może być skomplikowane, oraz jest czasochłonne. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne samochody koniecznie wymaga do właściwego działania kompletnych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Porąbce przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów jak również regeneracja DPF dla samochodów Holden (HSV), odszukać można na naszej stronie internetowej, jak również w laboratorium warsztatu w Porąbce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Porąbce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Porąbce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Porąbce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Porąbce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Porąbce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Porąbce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Porąbce 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Porąbce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Porąbce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Porąbce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Porąbce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Porąbce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Porąbka Żywiecka PRB01N 49.818199/19.216761 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer