Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Powidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Powidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Powidz chlubi się obecnością pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych spod skrzydeł Holden (HSV). Diesle korporacji Holden (HSV) mogą się pochwalić świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu obniżania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Oprócz rozrywek turystycznych w Powidzu zlokalizować można laboratoria, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Zachowanie wartości poziomu emisji gazów spalinowych, zgodnych z EURO 5, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora. Filtry cząstek stałych składają się z ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Powidza. Mnóstwo pojazdów w Powidzu to samochody z silnikiem dCi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga odnawiania elementów. Powidz jest jednym z centrów, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Bardzo często źródłem zatkanego DPF-a, znanej firmy Holden (HSV), staje się inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Odnajdź swój zakład, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Powidzu, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Holden (HSV), można odszukać na naszej stronie internetowej, i w pracowni warsztatu w Powidzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Powidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Powidzu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Powidzu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Powidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Powidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Powidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Powidzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Powidzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Powidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Powidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Powidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Powidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Powidz 29 Listopada POP-POW1 52.417511/17.917950 Wyszukaj
Powidz 29 Listopada PWD01A 52.417500/17.918230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer