Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Prostki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Prostkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Prostkach istnieje opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Holden (HSV) dzięki funkcjonowania mechanika z Prostek. Firmie Holden (HSV) niemożliwe byłoby generowanie oczekiwanych górnych osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Prostki jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znana firma Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Samochody osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV) cieszą się kapitalnymi patentami w zagadnieniu zmniejszenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Holden (HSV) to diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, ale walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Często niedoskonałością, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV), zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Filtry DPF FAP pracują w niezwykle brudnym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. By uchronić się od kłopotów w eksploatacji auta Holden (HSV), przydaje się okresami przeczyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Prostek. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP i płukanie DPF FAP dla aut producenta Holden (HSV), znaleźć można w panelu po prawej, i w warsztatowym laboratorium w Prostkach. Przywrócenie możliwości części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Prostkach dla samochodów producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Prostek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Prostkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Prostkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Prostkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Prostkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Prostkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Prostkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Prostkach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Prostkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Prostkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Prostkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Prostkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Prostkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Prostki Krótka PSK01A 53.695889/22.435459 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer