Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Przecław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Przecławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Przecławiu istnieje możliwość płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji bytności pracowni warsztatu z Przecławia. Standardową bolączką, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV), zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV) cieszą się bezkonkurencyjnymi technologiami w sprawie redukowania poziomu emisji cząstek stałych. Prócz rozrywek turystycznych w Przecławiu odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów do samochodów Holden (HSV). Generowanie górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez EURO, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Odnalezienie fachowego mechanika w Przecławiu przodującego w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Przecław należy do ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu znany producent Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Holden (HSV), jest inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Z racji tego, że Holden (HSV), podobnie jak inne auta koniecznie wymaga do poprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF warto wspomnieć, by w Przecławiu wziąć pod lupę katalizator SCR. Wyszukaj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Przecławiu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Przecławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Przecławiu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Przecławiu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Przecławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Przecławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przecławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Przecławiu 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Przecławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Przecławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Przecławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer