Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Przemęt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Przemęcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, lecz część tę dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w laboratorium pod Przemętem. Cały szereg pojazdów w Przemęcie to pojazdy użytkowe posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się naprawy. Przemęt należy do ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całego świata, jednakże zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, polecamy zatem pracownię w Przemęcie. Zachowanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 6, wymaga pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Dobór właściwego zakładu w Przemęcie przodującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Stajni Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie żądanych przez normy osiągów produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Z racji tego, że Holden (HSV), tak jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnej pracy kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Przemęcie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Przemęcie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Przemęcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Przemęcie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Przemęcie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Przemęcie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Przemęcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przemęcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Przemęcie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Przemęcie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przemęcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Przemęcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przemęcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Przemęcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przemęt Jagiellońska PMT01N 52.001862/16.303270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer