Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Przemków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Przemkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przemków znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się regenerowaniem katalizatorów do aut osobowych spod znaku Holden (HSV). Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane na całym świecie, jednak walczą z problemami z filtrami DPF. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem pracownię w Przemkowie. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Przemkowie celującego w pojazdach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Generowanie maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO, domaga się działającego filtra cząstek stałych DPF. Częstą bolączką, z którą zmagają się pojazdy znanej marki Holden (HSV), zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Przemków należy do centrów, jakie mają problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Przemkowa, czemu znany koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności katalizatorów. Oprócz niespodzianek dla turystów w Przemkowie zlokalizować można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Holden (HSV). Wykaz cen odnawiania filtrów cząstek stałych z Holden (HSV) dla Przemkowa widnieje na dole, istnieje możliwość by znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia DPF. Namierz swój zakład mechaniki, który zajmuje się Holden (HSV) w Przemkowie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Przemkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Przemkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Przemkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Przemkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Przemkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przemkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Przemkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Przemkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Przemkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Przemkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przemkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Przemkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przemków Górczyn Rybna PMK02N 51.542091/15.756610 Wyszukaj
Przemków Młynów Szprotawska PMK01N 51.526230/15.784170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer