Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Przodkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Przodkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, lecz część tą dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Przodkowem. FAP-y chodzą w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV) charakteryzują się znakomitymi rozwiązaniami w zagadnieniu ograniczania poziomu produkcji gazów spalinowych. Zazwyczaj przyczyną zapchanego katalizatora, marki Holden (HSV), staje się inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie sterownika silnika. Zachowanie pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin, wymaga funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Odnalezienie kompetentnego mechanika w Przodkowie przodującego w samochodach osobowych Holden (HSV) może być trudne, oraz jest długotrwałe. Filtry DPF FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, przez co filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Przodkowie. Przodkowo należy do ośrodków, które dotyka problem związany, z dużą zawartością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Przodkowa, czemu koncern Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Odnajdź warsztat, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Przodkowie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Ponieważ Holden (HSV), tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego działania sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Przodkowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Przodkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Przodkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Przodkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Przodkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Przodkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przodkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Przodkowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Przodkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przodkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Przodkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przodkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Przodkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przodkowo Kartuska PDK01G 54.372711/18.282360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer