Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Przygodzice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Przygodzicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przygodzicach istnieje szansa odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Holden (HSV) z przyczyny pracy laboratorium warsztatu z Przygodzic. Prócz atrakcji turystycznych w Przygodzicach odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV). Filtry DPF trudnią się pracą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty parametrów części. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się utrzymanie potrzebnych górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów DPF. Przygodzice jest jednym z centrów, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Przygodzic, czemu znana firma Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i wymagają regeneracji, polecamy warsztat z Przygodzic. By ustrzec się od utrudnień z eksploatacją pojazdu Holden (HSV), trzeba co jakiś czas czyścić filtr FAP, jest to możliwe w pracowni pod Przygodzic. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV) mogą się pochwalić dobrymi technologiami w zakresie obniżenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Dlatego że Holden (HSV), tak jak inne auta wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów DPF/FAP polecamy w Przygodzicach zadbać o katalizator SCR. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych czy regeneracja FAP dla samochodów producenta Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy w pracowni w Przygodzicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Przygodzicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Przygodzicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Przygodzicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Przygodzicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Przygodzicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Przygodzicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Przygodzicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Przygodzicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Przygodzicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Przygodzicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przygodzicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Przygodzicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przygodzice Wrocławska PGC01C 51.582829/17.822680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer