Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pszczółki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pszczółkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Pszczółki słynne jest z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Holden (HSV). Główną bolączką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Holden (HSV) to diesle, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF wykonują pracę w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje utrata parametrów części. Nieraz podłożem zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Uzyskanie limitów poziomu produkcji spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Stajni Holden (HSV) nie byłoby możliwe utrzymanie potrzebnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów FAP. Aby ustrzec się od komplikacji w eksploatacji auta Holden (HSV), potrzeba okresowo wyczyścić katalizator SCR, jest to możliwe w pracowni pod Pszczółek. Odnajdź swój zakład mechaniki, który pomoże z Holden (HSV) w Pszczółkach, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Tabela cennika mycia filtrów DPF/FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Pszczółek umieściliśmy pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtej tabeli, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pszczółkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pszczółkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pszczółkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pszczółkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pszczółkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pszczółkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pszczółkach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Pszczółkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pszczółkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pszczółkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pszczółkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pszczółkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pszczółki Gdańska PSC443 54.176628/18.689150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer