Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pszów wyróżnia się z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem filtrów do samochodów osobowych wytwórcy Holden (HSV). Osiągnięcie wyników produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin, wymaga niezawodnego DPF-a. Auta znanej marki Holden (HSV) znamionują się bardzo dobrymi mechanizmami pracy w zakresie ograniczenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Odnalezienie właściwego mechanika samochodowego w Pszowie celującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Nierzadko sprawcą zdławionego FAP-a, spod skrzydeł Holden (HSV), bywa inny problem, jedną z możliwości jest: zepsuty wtryskiwacz. FAP-y funkcjonują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, czyli w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata osiągów urządzenia. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie udało się wytworzenie potrzebnych wyników ilości produkowanych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF. Pszów należy do ośrodków, które mają kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Tabela z cenami naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Holden (HSV) dla Pszowa znajduje się poniżej, trzeba wyszukać w tym cenniku, koszt za wykonanie naprawy FAP. Zregenerowanie wydolności elementów filtrów cząstek stałych w Pszowie dla samochodów producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Pszowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pszowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pszowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pszowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Pszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Pszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pszów osiedle Grunwaldzkie Romualda Traugutta PZS01ML 50.040138/18.396320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer