Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pyrzowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pyrzowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pyrzowicach pojawiła się sposobność płukania filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Pyrzowic. Katalizatory SCR chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, to jest za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje spadek wyników urządzenia. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Pyrzowicach wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Pyrzowice należy do miast, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Odzyskanie maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO 6, wymaga funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całym kraju, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Wiele samochodów w Pyrzowicach to samochody z silnikiem dCi posiadające katalizator SCR, który nie może obejść się bez czyszczenia. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, rekomendujemy współpracę z Pyrzowicami. Znajdź warsztat, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Pyrzowicach, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów jak również regeneracja katalizatorów dla aut Holden (HSV), odszukać można na stronie, jak również w warsztacie samochodowym w Pyrzowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pyrzowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pyrzowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pyrzowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pyrzowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pyrzowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pyrzowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pyrzowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pyrzowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Pyrzowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pyrzowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pyrzowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pyrzowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyrzowice Wolności 90 OZR01B 50.470440/19.073910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer