Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pyzdry

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Pyzdrach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pyzdrach istnieje opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny bytności mechanika z Pyzdr. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym firmę pod Pyzdrami. Prócz rozrywek turystycznych pod Pyzdrami odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą FAP do samochodów osobowych Holden (HSV). Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV), szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator. Mnóstwo aut w Pyzdrach to pojazdy z turbosprężarką mające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) chlubią się świetnymi układami w temacie redukowania emisji cząstek stałych. Pyzdry należy do miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Holden (HSV) usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów samochodowych. Odszukanie odpowiedniego warsztatu w Pyzdrach wyprofilowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest pracochłonne. Namierz swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Pyzdrach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Ze względu fakt, że Holden (HSV), podobnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Pyzdrach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Pyzdrach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Pyzdrach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Pyzdrach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Pyzdrach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Pyzdrach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pyzdrach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Pyzdrach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Pyzdrach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Pyzdrach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Pyzdrach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pyzdrach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Pyzdrach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyzdry Wójtostwo Jana Kilińskiego PDR01G 52.167961/17.684710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer