Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rabka-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Rabce-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Rabce-Zdroju znajduje się możliwość odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Holden (HSV) z racji obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Rabki-Zdroju. Uzyskanie wyników zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy EURO 4, domaga się przygotowanego filtra DPF. Rabka-Zdrój jest jednym z miast, jakie dotyka problem powiązany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Rabki-Zdroju, czemu słynny koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów FAP. Zwykłą niedoskonałością, dotykającą osobówki z symbolem Holden (HSV), głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Rabką-Zdrojem odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych Holden (HSV). FAP-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Rabki-Zdroju. Odnalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Rabce-Zdroju specjalizującego się w samochodach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest żmudne. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się sławą w całym kraju, ale biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Dobierz mechanika, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Rabce-Zdroju, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR a także płukanie FAP dla samochodów Holden (HSV), znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, a także w pracowni warsztatu w Rabce-Zdroju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Rabce-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Rabce-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Rabce-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rabce-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Rabce-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rabka-Zdrój Bednarzówka Zakopiańska RZD01A 49.608940/19.952730 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer