Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Raciniewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Raciniewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednakowoż część ta zużywa się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Raciniewem. Żeby uniknąć utrudnień z eksploatacją diesla Holden (HSV), trzeba okazjonalnie czyścić katalizator, możliwość taka istnieje u mechanika pod Raciniewa. Zwykłą słabością, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Holden (HSV), w szczególności, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, przez co filtry FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Raciniewie. Holden (HSV) to auta, jakie są popularne na terenie całej Polski, ale walczą z bolączkami z filtrami DPF. Mnóstwo pojazdów osobowych w Raciniewie to auta z silnikiem MultiJet mające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów części. Odnowienie kondycji elementów filtrów DPF/FAP w Raciniewie dla samochodów marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodna dotarła do Raciniewa. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów czy płukanie katalizatorów SCR dla samochodów producenta Holden (HSV), zlokalizować można w panelu po prawej, czy w warsztacie samochodowym w Raciniewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Raciniewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Raciniewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Raciniewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Raciniewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Raciniewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Raciniewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Raciniewie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Raciniewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Raciniewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Raciniewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raciniewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Raciniewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raciniewo Osiedle Leśne Bydgoska POP-UNI1 53.203442/18.374420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer