Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Radlin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Radlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radlinie istnieje opcja naprawy filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Holden (HSV) z racji bytności warsztatu samochodowego z Radlina. Radlin należy do miast, jakie mają problem związany, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Radlina, czemu znany producent Holden (HSV) dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Zwykłą usterką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Holden (HSV), zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr DPF. Holden (HSV) to auta, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem pracownię w Radlinie. Generowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, potrzebuje przygotowanego katalizatora SCR. Wiele samochodów w Radlinie to samochody z silnikiem TDDI posiadające katalizator SCR, który wymaga naprawy. Filtry DPF trudnią się pracą w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Znajdź swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Radlinie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Zrewaloryzowanie efektywności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Radlinie dla samochodów marki Holden (HSV) jest możliwe, bo regeneracja metodą wodną zawędrowała do Radlina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Radlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Radlinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Radlinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Radlinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Radlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Radlinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Radlinie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Radlinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Radlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Radlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radlinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Radlinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radlin Radlin 94 GOO01G 50.861160/20.759960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer