Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Radzyń Chełmiński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, jednak część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Radzyniem Chełmińskim. Zachowanie górnych osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Wyszukanie fachowego warsztatu samochodowego w Radzyniu Chełmińskim celującego w pojazdach Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, jak również jest długotrwałe. Sporo samochodów osobowych w Radzyniu Chełmińskim to auta z silnikiem D-4D mające zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do oczyszczania. Słynnemu producentowi Holden (HSV) mogłoby nie powieść się wytworzenie wymaganych do spełnienia maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Radzyniu Chełmińskim znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Holden (HSV). Filtry DPF zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Radzynia Chełmińskiego. Zwykle podłożem usterki filtra cząstek stałych FAP, znanej firmy Holden (HSV), jest inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy w Radzyniu Chełmińskim wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP. Odtworzenie kondycji składowych filtrów DPF w Radzyniu Chełmińskim dla aut marki Holden (HSV) jest łatwe, bowiem regeneracja hydrotermiczna przybyła do Radzynia Chełmińskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Radzyniu Chełmińskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer