Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Raszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Raszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Raszków cieszy się sławą z powodu mechanika zajmującego się naprawianiem katalizatorów SCR do samochodów znanej firmy Holden (HSV). Katalizatory SCR złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Raszkowa. Osiągnięcie górnych osiągów zawartości produkowanych spalin, identycznych z normą EURO, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora samochodowego. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV) cieszą się kapitalnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie zredukowania produkcji zanieczyszczonych spalin. Holden (HSV) to auta, które są słynne na terenie całego kraju, mimo to zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Duża część pojazdów osobowych w Raszkowie to auta z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Raszkowie zlokalizować można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów Holden (HSV). Klasyczną niedoskonałością, z jaką męczą się diesle korporacji Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie DPF dla aut Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie w Raszkowie. Wybierz warsztat, który zajmuje się Holden (HSV) w Raszkowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Raszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Raszkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Raszkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Raszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Raszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Raszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Raszkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Raszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Raszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Raszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer