Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rudna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Rudnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, choć część tę dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Rudną. Stajni Holden (HSV) nie powiodło się zdobycie koniecznych górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osiągnięcie maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO, domaga się sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Nierzadko podłożem usterki filtra cząstek stałych FAP, znanej firmy Holden (HSV), zdarza się inny defekt, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Typową niedoskonałością, z jaką zmagają się diesle firmy Holden (HSV), głównie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator SCR. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Rudną odszukać można laboratoria, trudniące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Duża część pojazdów w Rudnie to auta z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Rudna należy do ośrodków, które spotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie DPF FAP dla aut Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym, czy u mechanika w Rudnie. Taryfikator usług regeneracji filtrów DPF/FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Rudny wstawiono poniżej tego tekstu, powinno być można odszukać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Rudnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Rudnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Rudnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Rudnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rudnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rudnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Rudnie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Rudnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Rudnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Rudnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rudnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Rudnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rudna Polna RDN01N 51.510700/16.259411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer