Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rusocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Rusocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rusocin chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych z logo Holden (HSV). Odszukanie adekwatnego mechanika samochodowego w Rusocinie wyspecjalizowanego w pojazdach Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Niemało samochodów w Rusocinie to pojazdy z silnikiem TDCI mające zamontowany katalizator SCR, który wymaga czyszczenia. Znanemu producentowi Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytwarzanie wymaganych górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez montowania katalizatorów. Rusocin jest jednym z miast, które spotyka problem w związku, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana firma Holden (HSV) stara się, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, potrzebuje przygotowanego DPF-a. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Rusocinem odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Holden (HSV). Typową usterką, z jaką zmagają się diesle z symbolem Holden (HSV), głównie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Znajdź swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Rusocinie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów albo regeneracja FAP dla pojazdów producenta Holden (HSV), wyszukać można na naszej stronie internetowej, albo w laboratorium warsztatu w Rusocinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Rusocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Rusocinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Rusocinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Rusocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rusocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rusocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Rusocinie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Rusocinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rusocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Rusocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rusocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Rusocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rusocin Sosnowa CPL01N 54.231709/18.634769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer