Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ruszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ruszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ruszowie istnieje opcja oczyszczania filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Ruszowa. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie powiodło się generowanie wymaganych maksymalnych limitów emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Mnóstwo pojazdów osobowych w Ruszowie to samochody z turbodoładowaniem mające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez czyszczenia. Standardową słabością, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), w szczególności, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Aby zabezpieczyć się od kłopotów w pracy samochodu Holden (HSV), należy okresami czyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Ruszowa. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Ruszowie. Pojazdy spod skrzydeł Holden (HSV) cechują się wyjątkowymi metodami w kwestii zmniejszania ilości produkowanych gazów wydechowych. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Ruszowem odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą katalizatorów do pojazdów Holden (HSV). Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz płukanie DPF dla aut Holden (HSV), znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie samochodowym w Ruszowie. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inne pojazdy wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych DPF warto nadmienić, by w Ruszowie wziąć pod lupę filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ruszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ruszowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ruszowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ruszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ruszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ruszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ruszowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ruszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Ruszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ruszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ruszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ruszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ruszów Strzelecka RUS01N 51.404591/15.175810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer