Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ryczywół

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ryczywole

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, ale część ta psuje się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Ryczywołem. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są popularne w całym kraju, lecz stykają się z kwestią z filtrami FAP. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Holden (HSV) wyróżniają się wybitnymi technologiami w dziedzinie ograniczenia emisji zanieczyszczonych spalin. FAP-y chodzą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek parametrów podzespołu. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Ryczywołem odnaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Generowanie górnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy współpracę z Ryczywołem. Słynnej korporacji Holden (HSV) mogłoby nie powieść się zdobycie koniecznych maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów jak też regeneracja katalizatorów SCR dla marki Holden (HSV), znaleźć można na naszej stronie internetowej, jak też w warsztacie samochodowym w Ryczywole. Wybierz swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Ryczywole, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ryczywole

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ryczywole 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ryczywole 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ryczywole 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ryczywole 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ryczywole 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ryczywole 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Ryczywole 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ryczywole 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ryczywole

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ryczywole z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ryczywole wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ryczywół Kolejowa RCW01N 52.809151/16.833950 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer