Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rypin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Rypinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, jednak część tę dotykają usterki, co może rozwiązać płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Rypinem. Odzyskanie wartości poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 6, potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Dobór odpowiedniego mechanika samochodowego w Rypinie przodującego w autach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Zwykle powodem zapchanego filtra cząstek stałych, znanego koncernu Holden (HSV), jest inna usterka, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ doładowania. Holden (HSV) to pojazdy, które cieszą się renomą w całym kraju, mimo to borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Sporo pojazdów w Rypinie to auta z silnikiem TDCI mające zamontowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez regenerowania. Znanemu producentowi Holden (HSV) mogłoby nie powieść się uzyskanie koniecznych do spełnienia wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów FAP. Ażeby ustrzec się od problemów z użytkowaniem auta Holden (HSV), trzeba co jakiś czas przepalać DPF, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Rypina. Lista cen płukania filtrów cząstek stałych dla Holden (HSV) dla Rypina wstawiono w dolnej części strony, należy wyszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji DPF. Serwis takich usług jak naprawa DPF lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Holden (HSV), odnaleźć można na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie samochodowym w Rypinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Rypinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Rypinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Rypinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Rypinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rypinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rypinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Rypinie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Rypinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rypinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Rypinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rypinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Rypinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rypin Wójtostwo Józefa Piłsudskiego RYP02ML 53.072491/19.411680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer