Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Sadlinki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sadlinkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednak element ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Sadlinkami. Oprócz rozrywek turystycznych pod Sadlinkami odszukać można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Holden (HSV). Sadlinki należy do ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Sadlinek, czemu słynna firma Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj sprawcą uszkodzenia filtra DPF/FAP, ze stajni Holden (HSV), trafia się inny problem, za przykład może posłużyć: nieszczelny układ wtryskowy. Ażeby unikać utrudnień w pracy samochodu Holden (HSV), przydaje się co jakiś czas przepłukać filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Sadlinek. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV) szczycą się dobrymi technologiami w temacie redukcji ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Wiele aut w Sadlinkach to auta z silnikiem wysokoprężnym mające zainstalowany DPF, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe wypełniają się i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Sadlinek. Z racji tego, że Holden (HSV), zupełnie jak inne samochody koniecznie wymaga do nienagannego działania nienaruszonych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Sadlinkach zadbać o katalizator. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Sadlinkach, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sadlinkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sadlinkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sadlinkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sadlinkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sadlinkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sadlinkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sadlinkach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Sadlinkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sadlinkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sadlinkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer