Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Sanniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Sannikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sannikach pojawiła się sposobność regeneracji katalizatorów do pojazdów Holden (HSV) z powodu obecności warsztatu samochodowego z Sannik. Prócz atrakcji dla turystów w Sannikach znaleźć można zakłady, trudniące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Holden (HSV). Słynnej firmie Holden (HSV) nie udałoby się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia wartości emisji zanieczyszczeń, bez instalacji katalizatorów. Holden (HSV) to samochody, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Osobówki korporacji Holden (HSV) chlubią się wyjątkowymi patentami w sferze zredukowania produkcji cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje spadek możliwości części. Aby uniknąć problemów w eksploatacji pojazdu Holden (HSV), przydaje się niekiedy przedmuchać filtr i katalizator, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Sannik. Sporo samochodów osobowych w Sannikach to pojazdy z silnikiem CTDi posiadające wbudowany filtr DPF, który musi się oddawać do mycia. Znajdź swój zakład, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Sannikach, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Dlatego że Holden (HSV), tak jak inne samochody wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Sannikach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Sannikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Sannikach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Sannikach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Sannikach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sannikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sannikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Sannikach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Sannikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Sannikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Sannikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer